Sülearvuti Chuwi CoreBook Air Plus Pro Ryzen 5 6600H 16" WUXGA 16GB 512GB SSD Black W11 Pro
Tootekood: COREBOOK-AIR-PLUS-P GTIN: 6935768765479
Pakkumised
564,50 € | |||
525,70 € | |||
526,97 € | |||
529,78 € −1,57 € | |||
548,03 € +0,67 € | |||
566,80 € | |||
572,40 € +0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | COREBOOK-AIR-PLUS-P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 525.70 |
| Max. hind | 729.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib