Sülearvuti Asus Zenbook Duo UX8406CA-QL121W Ultra 7 255H 2x14.0" OLED FHD Touch 60Hz 400 nits 32GB LPDDR5X 1TB SSD Glossy Intel Arc
Sülearvuti Asus Zenbook Duo UX8406CA-QL121W Ultra 7 255H 2x14.0" OLED FHD Touch 60Hz 400 nits 32GB LPDDR5X 1TB SSD Glossy Intel Arc
Tootekood: UX8406CA-QL121W GTIN: 4711636433594
Pakkumised
1804,00 € +1,40 € | |||
1664,00 € −1,65 € | |||
1678,19 € +5,63 € | |||
1708,85 € +1,38 € | |||
1746,71 € +5,58 € | |||
1752,88 € +1,44 € | |||
1759,00 €* | |||
1759,00 € | |||
1767,80 € +1,50 € | |||
1860,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX8406CA-QL121W |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Min. hind | 1664.00 |
| Max. hind | 1899.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib