Sülearvuti Asus B3405CCA-LY3270X Ultra 5 225H 14.0" WUXGA 60Hz Wide View 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics LTE WLAN +
Sülearvuti Asus B3405CCA-LY3270X Ultra 5 225H 14.0" WUXGA 60Hz Wide View 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics LTE WLAN +
Tootekood: B3405CCA-LY3270X GTIN: 4711636384384
Pakkumised
1068,90 € +0,90 € | |||
987,00 € −0,95 € | |||
992,43 € +3,33 € | |||
1024,27 € +0,81 € | |||
1034,80 € +3,50 € | |||
1039,00 €* | |||
1045,40 € +0,80 € | |||
1048,28 € +3,32 € | |||
1063,92 € +0,86 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CCA-LY3270X |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 987.00 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib