Sülearvuti Asus Vivobook S16 S3607VA-RP095 Core i5-210H 16.0" WUXGA IPS-level display 144Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel U
Sülearvuti Asus Vivobook S16 S3607VA-RP095 Core i5-210H 16.0" WUXGA IPS-level display 144Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel U
Tootekood: S3607VA-RP095 GTIN: 4711636414098
Pakkumised
642,70 € +1,50 € | |||
597,95 € +0,50 € | |||
600,84 € +1,47 € | |||
602,78 € +0,73 € | |||
612,49 € −28,11 € | |||
613,99 € +1,50 € | |||
637,36 € +1,47 € | |||
644,70 €* +0,60 € | |||
644,70 €* +0,60 € | |||
646,30 € +1,60 € | |||
648,43 € +1,58 € | |||
650,18 € +1,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S3607VA-RP095 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 597.95 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib