Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607GA-MB003W Ryzen AI 7 445 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607GA-MB003W Ryzen AI 7 445 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon
Tootekood: M1607GA-MB003W GTIN: 4711636362221
Pakkumised
795,60 € +2,00 € | |||
717,28 € | |||
727,99 € | |||
741,50 € +0,65 € | |||
743,63 € +1,83 € | |||
749,69 € | |||
762,90 €* | |||
762,90 € | |||
762,90 € | |||
762,90 €* | |||
803,01 € +1,93 € | |||
804,12 € +1,98 € | |||
816,80 € +3,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M1607GA-MB003W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 717.28 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib