Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1605NAQ-MB116 Ryzen 5 1500 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon G
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1605NAQ-MB116 Ryzen 5 1500 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon G
Tootekood: M1605NAQ-MB116 GTIN: 4711636362153
Pakkumised
583,49 € −5,31 € | |||
527,00 € | |||
530,02 € +0,68 € | |||
530,02 € +0,68 € | |||
543,41 € +0,14 € | |||
564,81 € +0,71 € | |||
568,00 €* | |||
568,00 € | |||
568,00 €* | |||
576,13 € +0,10 € | |||
580,70 € +0,10 € | |||
582,68 € +0,04 € | |||
637,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M1605NAQ-MB116 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 527.00 |
| Max. hind | 749.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib