Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607GA-MB004W Ryzen AI 7 445 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1607GA-MB004W Ryzen AI 7 445 16.0" WUXGA IPS-level display 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon
Tootekood: M1607GA-MB004W GTIN: 4711636362214
Pakkumised
821,00 € +2,00 € | |||
750,05 € | |||
760,99 € | |||
765,40 € +0,65 € | |||
767,63 € +1,89 € | |||
782,42 € | |||
789,75 € | |||
797,80 €* | |||
797,80 € | |||
797,80 € | |||
797,80 €* | |||
828,48 € +2,00 € | |||
830,07 € +2,04 € | |||
878,53 € +1,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M1607GA-MB004W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 750.05 |
| Max. hind | 879.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib