Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Ultra 5 236V 14.0" FHD+ 400 nits 16GB LPDDR5X 512GB SSD Arc Graphics, Front Camera & Microph
Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Ultra 5 236V 14.0" FHD+ 400 nits 16GB LPDDR5X 512GB SSD Arc Graphics, Front Camera & Microph
Tootekood: BTO202_PA14250_EMEA_WWAN
Pakkumised
1858,00 € +1,50 € | |||
1837,98 € +1,55 € | |||
1853,60 € +1,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO202_PA14250_EMEA_WWAN |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1795.00 |
| Max. hind | 1989.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib