Sülearvuti Asus Vivobook S14 M3407GA-SF012W Ryzen AI 7 445 14.0" WUXGA 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon Graphics WLAN +
Sülearvuti Asus Vivobook S14 M3407GA-SF012W Ryzen AI 7 445 14.0" WUXGA 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon Graphics WLAN +
Tootekood: M3407GA-SF012W GTIN: 4711636362245
Pakkumised
948,40 € +2,30 € | |||
855,94 € | |||
885,05 € +0,70 € | |||
886,73 € +2,18 € | |||
888,14 € | |||
909,00 €* | |||
909,00 € | |||
909,00 €* | |||
910,40 € | |||
947,04 € +2,30 € | |||
959,81 € +2,34 € | |||
1003,53 € +4,27 € | |||
1387,60 € +2,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3407GA-SF012W |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 855.94 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib