Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Grap
Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Grap
Tootekood: X1504VA-BQ4291 GTIN: 4711636415354
Pakkumised
540,80 € +1,30 € | |||
490,37 € | |||
492,20 € −8,60 € | |||
501,95 € +0,45 € | |||
504,67 € +1,24 € | |||
523,14 € | |||
523,90 € | |||
529,00 €* | |||
529,00 €* | |||
544,65 € +1,34 € | |||
548,29 € +1,31 € | |||
574,14 € +2,33 € | |||
644,91 € +1,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1504VA-BQ4291 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 490.37 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib