Sülearvuti Asus ZenBook 14 UM3406GA-QD008W Ryzen AI 7 445 14.0" WUXGA 60Hz 400 nits AG 32GB LPDDR5X 1TB Radeon Graphics WLAN+BT 108
Sülearvuti Asus ZenBook 14 UM3406GA-QD008W Ryzen AI 7 445 14.0" WUXGA 60Hz 400 nits AG 32GB LPDDR5X 1TB Radeon Graphics WLAN+BT 108
Tootekood: UM3406GA-QD008W GTIN: 4711636395175
Pakkumised
1228,60 € +3,00 € | |||
1148,30 € +1,00 € | |||
1149,27 € +2,81 € | |||
1157,57 € +1,41 € | |||
1193,10 € +2,83 € | |||
1217,90 € +4,79 € | |||
1219,60 € +1,50 € | |||
1220,60 €* +1,00 € | |||
1220,60 €* +1,00 € | |||
1223,60 € +3,00 € | |||
1224,60 € +2,96 € | |||
1245,23 € +3,05 € | |||
1285,90 € +5,02 € | |||
1362,29 € +2,23 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UM3406GA-QD008W |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1148.30 |
| Max. hind | 1539.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib