Sülearvuti Asus ExpertBook B1403CVA-S67343X Core i5-210H 14.0" FHD 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel UHD Grap
Sülearvuti Asus ExpertBook B1403CVA-S67343X Core i5-210H 14.0" FHD 300 nits 60 Hz Wide View AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel UHD Grap
Tootekood: B1403CVA-S67343X GTIN: 4711636338356
Pakkumised
795,60 € +2,00 € | |||
741,50 € +0,65 € | |||
743,63 € +1,83 € | |||
747,51 € +49,10 € | |||
758,48 € +0,18 € | |||
758,48 € | |||
760,99 € +2,00 € | |||
779,00 € | |||
779,00 € | |||
782,34 € +1,84 € | |||
797,70 € +2,00 € | |||
803,01 € +1,93 € | |||
804,12 € +1,98 € | |||
816,65 € +0,14 € | |||
855,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B1403CVA-S67343X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 741.50 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib