Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4283W Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Gra
Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4283W Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Intel Gra
Tootekood: X1504VA-BQ4283W GTIN: 4711636375856
Pakkumised
642,70 € +1,50 € | |||
578,61 € | |||
597,95 € +0,50 € | |||
600,84 € +1,47 € | |||
611,25 € | |||
618,30 € | |||
648,43 € +1,58 € | |||
650,18 € +1,56 € | |||
681,79 € +2,98 € | |||
746,44 € +1,21 € | |||
789,00 € +185,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1504VA-BQ4283W |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 578.61 |
| Max. hind | 829.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib