Sülearvuti Acer Laptop Aspire Lite Core 3 N355 15,6 8GB 512GB NoOS
Tootekood: NX.D2MEX.001 GTIN: 4711474363053
Pakkumised
375,31 € +0,27 € | |||
377,65 € −0,75 € | |||
382,10 € | |||
400,90 € +0,20 € | |||
401,30 € +0,30 € | |||
401,80 € | |||
410,00 € +16,40 € | |||
411,20 € +0,26 € | |||
437,22 € −1,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.D2MEX.001 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| Min. hind | 375.31 |
| Max. hind | 449.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib