Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4281W Core 3 100U 15.6" FHD IPS-level display 250 nits 60 Hz AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel G
Sülearvuti Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4281W Core 3 100U 15.6" FHD IPS-level display 250 nits 60 Hz AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Intel G
Tootekood: X1504VA-BQ4281W GTIN: 4711636415347
Pakkumised
550,00 € +1,30 € | |||
490,37 € | |||
492,20 € −8,60 € | |||
510,55 € +0,45 € | |||
513,32 € +1,25 € | |||
523,14 € | |||
523,90 € | |||
553,98 € +1,35 € | |||
557,45 € +1,32 € | |||
576,35 € +0,09 € | |||
619,79 € +0,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1504VA-BQ4281W |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 490.37 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib