Sülearvuti Apple MacBook Neo 13 (2026), A18 Pro, 6C/5C, 8 GB, 512 GB, RUS, sinine -
Tootekood: Z1TT00026 GTIN: 2000003059478
Eripakkumised
Pakkumised
870,99 € | |||
881,80 € | |||
819,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1TT00026 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 779.00 |
| Max. hind | 881.80 |
| Toode lisatud | 2026-04-20 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib