Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M5 Silver MDH74D A M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Silver, kein Netzteil DE keyboard
Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M5 Silver MDH74D A M5 chip mit 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Silver, kein Netzteil DE keyboard
Tootekood: MDH74D/A GTIN: 195950687248
Pakkumised
1116,45 € | |||
1123,91 € | |||
1172,49 € | |||
1188,90 € | |||
1212,62 € | |||
1239,00 € | |||
1251,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDH74D/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1116.45 |
| Max. hind | 1251.71 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib