Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 SkyBlue MDVQ4D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - SkyBlue, kein Netzteil DE keyboard
Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 SkyBlue MDVQ4D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - SkyBlue, kein Netzteil DE keyboard
Tootekood: MDVQ4D/A GTIN: 195950698350
Eripakkumised
Pakkumised
1393,80 € | |||
1406,48 € | |||
1442,94 € | |||
1464,40 € | |||
1485,16 € | |||
1515,03 € | |||
1549,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDVQ4D/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1393.80 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib