Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 Midnight MDVH4D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Midnight, kein Netzteil DE keyboard
Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 Midnight MDVH4D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Midnight, kein Netzteil DE keyboard
Tootekood: MDVH4D/A GTIN: 195950696943
Pakkumised
1381,15 € | |||
1406,48 € | |||
1440,36 € | |||
1464,40 € | |||
1490,73 € | |||
1515,00 € | |||
1561,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDVH4D/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1381.15 |
| Max. hind | 1561.40 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib