Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 Silver MDV94D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Silver, kein Netzteil DE keyboard
Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M5 Silver MDV94D A M5 chip mit 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD, - Silver, kein Netzteil DE keyboard
Tootekood: MDV94D/A GTIN: 195950694123
Eripakkumised
Pakkumised
1399,90 € | |||
1442,94 € | |||
1493,68 € −7,08 € | |||
1519,44 € −54,47 € | |||
1549,00 € | |||
1561,40 € | |||
1668,00 € −1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDV94D/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1399.90 |
| Max. hind | 1668.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib