Lauaarvuti Blackview NEX60 Mini PC Core 5-210H 16GB 512GB Black
Tootekood: NEX60/210H/16GB/512GB/W11P GTIN: 6931548327363
Pakkumised
619,90 € | |||
652,40 € | |||
586,95 € | |||
591,90 € | |||
618,65 € −1,30 € | |||
620,72 € | |||
660,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NEX60/210H/16GB/512GB/W11P |
| Mälu maht | 16GB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| SSD | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| WiFi | Jah |
| Min. hind | 586.95 |
| Max. hind | 660.71 |
| Toode lisatud | 2026-05-12 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib