Sülearvuti Apple MacBook Neo 13-inch: A18 Pro 6/5, 8GB, 512GB SSD, without power supply, US, Touch ID - Silver
Tootekood: Z1TP00025 GTIN: 5902002378444
Pakkumised
774,83 € −0,90 € | |||
779,50 € | |||
808,12 € | |||
833,80 € | |||
834,41 € +0,87 € | |||
849,98 € | |||
872,03 € | |||
886,90 € | |||
975,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1TP00025 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 774.83 |
| Max. hind | 975.50 |
| Toode lisatud | 2026-05-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib