Sülearvuti Asus Zenbook S 14 OLED, 14", 3K, OLED, Ultra 9, 32 GB, 1 TB, ENG, tumehall -
Tootekood: UX5406AA-SU052W GTIN: 4711636430319
Pakkumised
1692,00 € | |||
1847,80 € +32,50 € | |||
2178,64 € | |||
2184,20 € | |||
1699,99 € | |||
1708,30 € | |||
1757,76 € | |||
1765,33 € +26,33 € | |||
2209,67 € +382,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX5406AA-SU052W |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1692.00 |
| Max. hind | 2429.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib