Sülearvuti Asus VivoBook 16 M1605NAQ-MB113W - Ryzen 5 150 | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Czarny
Tootekood: 90NB1831-M004V0 GTIN: 4711636362160
Eripakkumised
Pakkumised
595,60 € | |||
599,75 € +0,70 € | |||
629,00 €* | |||
629,00 €* | |||
629,00 € | |||
641,01 € | |||
647,91 € | |||
658,56 € | |||
664,95 € +0,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1831-M004V0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 595.60 |
| Max. hind | 664.95 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib