Sülearvuti Asus VivoBook 15 M1502NAQ-BQ038 - Ryzen 5 150 | 15,6" | 16GB | 512GB | noOS | Niebieski
Tootekood: 90NB1841-M001E0 GTIN: 4711636395083
Eripakkumised
Pakkumised
532,77 € | |||
536,50 € +0,65 € | |||
559,00 €* | |||
559,00 €* | |||
559,00 € | |||
574,00 € | |||
577,08 € | |||
587,52 € | |||
595,84 € +0,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1841-M001E0 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 532.77 |
| Max. hind | 595.84 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib