Sülearvuti Asus S learvuti s learvuti ExpertBook B9406CAA-TH0747X 14"WQXGA+ Touch Ultra 7 356H 32GB SSD1TB Intel 11PR Jet Fog 3Y On-Site NBD
Sülearvuti Asus S learvuti s learvuti ExpertBook B9406CAA-TH0747X 14"WQXGA+ Touch Ultra 7 356H 32GB SSD1TB Intel 11PR Jet Fog 3Y On-Site NBD
Tootekood: B9406CAA-TH0747X GTIN: 4711636419277
Eripakkumised
Pakkumised
3038,60 € −30,20 € | |||
2883,90 € +4,85 € | |||
2903,63 € −1,51 € | |||
2904,80 € +3,01 € | |||
3006,34 € +5,10 € | |||
3017,39 € −1,58 € | |||
3026,26 € −25,48 € | |||
3038,09 € −1,57 € | |||
3063,90 € −1,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9406CAA-TH0747X |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 32GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2883.90 |
| Max. hind | 3749.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib