Sülearvuti Asus S learvuti S learvuti Zenbook S 14 UX5406AA-SU053W Ultra 9 386H 14" 3K OLED 120Hz 0.2ms 32GB 1000SSD W11
Sülearvuti Asus S learvuti S learvuti Zenbook S 14 UX5406AA-SU053W Ultra 9 386H 14" 3K OLED 120Hz 0.2ms 32GB 1000SSD W11
Tootekood: UX5406AA-SU053W GTIN: 4711636433570
Eripakkumised
Pakkumised
2331,50 € +2,70 € | |||
2379,00 €* | |||
2379,00 € | |||
2406,29 € | |||
2481,40 € | |||
2487,58 € +2,93 € | |||
2519,05 € −3,10 € | |||
2618,06 € −3,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX5406AA-SU053W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 2331.50 |
| Max. hind | 2618.06 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib