Sülearvuti Lenovo V15 G6 ARP Ryzen 7 170 / 16 GB / 512 GB / W11 Pro s learvuti (83UU001SPB)
Tootekood: 83UU001SPB GTIN: 199274662912
Eripakkumised
Pakkumised
873,40 € | |||
879,82 € | |||
894,34 € | |||
904,04 € | |||
910,16 € | |||
920,90 € | |||
922,30 € | |||
922,30 € | |||
949,00 €* | |||
949,00 €* | |||
983,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83UU001SPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 873.40 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib