Sülearvuti Asus S learvuti s learvuti ExpertBook B3405CCA-LY1474X 14" WUXGA/Ultra5 225H/16GB/SSD512GB/11PR rnhall 3Y kohapealne NBD
Sülearvuti Asus S learvuti s learvuti ExpertBook B3405CCA-LY1474X 14" WUXGA/Ultra5 225H/16GB/SSD512GB/11PR rnhall 3Y kohapealne NBD
Tootekood: B3405CCA-LY1474X GTIN: 4711636384230
Eripakkumised
Pakkumised
966,29 € −9,52 € | |||
901,33 € | |||
912,07 € −0,48 € | |||
913,10 € +1,55 € | |||
914,49 € | |||
931,25 € | |||
933,45 € | |||
954,10 € | |||
967,57 € +0,74 € | |||
987,25 € −0,51 € | |||
1016,69 € +1,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CCA-LY1474X |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 901.33 |
| Max. hind | 1259.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib