Sülearvuti Asus S learvuti Vivobook 14 Flip TP3407 Ultra 5 226V / 16 GB / 512 GB / W11 (TP3407SA-SG146W)
Tootekood: TP3407SA-SG146W GTIN: 4711636435017
Eripakkumised
Pakkumised
966,00 € −0,29 € | |||
881,16 € | |||
912,65 € −0,45 € | |||
972,34 € | |||
973,45 € −0,26 € | |||
986,97 € −0,28 € | |||
1055,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TP3407SA-SG146W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 881.16 |
| Max. hind | 1055.30 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib