Sülearvuti Asus Notebook VivoBook Series M1607KA-MB186W Copilot+ PC CPU AMD RyzenT AI 5 330 2 GHz 16 " 1920 x 1200 pixels RAM 16 GB DDR5-S
Sülearvuti Asus Notebook VivoBook Series M1607KA-MB186W Copilot+ PC CPU AMD RyzenT AI 5 330 2 GHz 16 " 1920 x 1200 pixels RAM 16 GB DDR5-S
Tootekood: 90NB15F2-M00E20 GTIN: 4711636430265
Eripakkumised
Pakkumised
759,90 € | |||
819,39 € | |||
822,12 € | |||
836,70 € | |||
858,45 € | |||
751,89 € −14,50 € | |||
764,20 € −2,19 € | |||
771,90 € | |||
793,77 € +0,05 € | |||
794,10 € +1,65 € | |||
802,37 €* | |||
802,37 €* | |||
845,68 € +0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15F2-M00E20 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 751.89 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib