Sülearvuti Asus VivoBook Series F1607AA-MB047W CPU Intel Core Ultra 5 325 16 " 1920 x 1200 pixels RAM 16 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB
Sülearvuti Asus VivoBook Series F1607AA-MB047W CPU Intel Core Ultra 5 325 16 " 1920 x 1200 pixels RAM 16 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB
Tootekood: 90NB1721-M002F0 GTIN: 4711636430227
Eripakkumised
Pakkumised
844,60 € | |||
847,42 € | |||
862,40 € | |||
877,92 € | |||
884,64 € | |||
1095,00 € | |||
817,96 € +1,70 € | |||
826,00 € | |||
838,70 € | |||
840,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1721-M002F0 |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 817.96 |
| Max. hind | 1219.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib