Sülearvuti Asus Vivobook 18 sülearvuti, Windows 11 (D1807GA-S8083W)
Tootekood: D1807GA-S8083W GTIN: 4711636367547
Eripakkumised
Pakkumised
967,60 € −9,10 € | |||
980,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1807GA-S8083W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 950.80 |
| Max. hind | 980.16 |
| Toode lisatud | 2026-05-30 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib