Kõvaketas Seagate BarraCuda 500GB ST500LM030
Tootekood: ST500LM030 GTIN: 7636490076527
Info: https://www.hgst.com/
Pakkumised
142,80 € −0,10 € | |||
145,50 € | |||
149,80 € | |||
151,83 € +0,54 € | |||
160,64 € +0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST500LM030 |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 5400rpm |
| Puhvermälu | 128MB |
| Lisavalikud | SMR (Shingled) |
| Min. hind | 69.00 |
| Max. hind | 160.64 |
| Toode lisatud | 2016-10-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib