Kõvaketas HP 72GB hdd hot plug SAS SP G2, 2.5 inch 10 000 rpm
Tootekood: 434916-001 GTIN: 5712505067611
Eripakkumised
Pakkumised
269,65 € +0,61 € | |||
298,60 € | |||
323,60 € +0,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 434916-001 |
| Maht | 72GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 250.10 |
| Max. hind | 323.60 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib