Kõvaketas HP HDD 146GB 2.5inch 10K rpm, HOT SWAP
Tootekood: 418399-001 GTIN: 5704327469452
Pakkumised
222,10 € | |||
233,50 € | |||
255,38 € | |||
271,03 € +16,82 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 418399-001 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 221.60 |
| Max. hind | 271.03 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib