Kõvaketas HP HDD 300GB SAS 2.5 INCH15 K RPM, SAS interface, 12Gb/sec
Tootekood: 759546-001 GTIN: 5712505208397
Pakkumised
260,85 € −0,40 € | |||
268,85 € −0,41 € | |||
277,71 € +0,14 € | |||
309,90 €* +26,00 € | |||
309,90 €* +26,00 € | |||
335,40 € +28,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 759546-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 260.85 |
| Max. hind | 335.40 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib