Kõvaketas HP HDD 300GB SAS 2.5 INCH15 K RPM, SAS interface, 12Gb/sec
Tootekood: 759546-001 GTIN: 5712505208397
Pakkumised
327,20 € | |||
335,05 € | |||
336,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 759546-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 307.80 |
| Max. hind | 336.59 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib