Kõvaketas HP HDD 600gb 3.5 INCH 15Krpm LFF, 12Gb/s, dual-port
Tootekood: 737574-001 GTIN: 5712505716083
Eripakkumised
Pakkumised
355,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 737574-001 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 355.10 |
| Max. hind | 355.10 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib