Mälu MicroMemory DDR2 4GB 667MHZ ECC/REG, DIMM Module
Tootekood: MMD8780/4GB GTIN: 5704327992011
Pakkumised
29,49 € −0,08 € | |||
35,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMD8780/4GB |
| Tüüp | DDR2 SDRAM |
| Maht | 4GB |
| Kiirus (MHz) | DDR2-667MHz (PC2-5300) |
| ECC RDIMM (Registered) | Jah |
| Min. hind | 29.49 |
| Max. hind | 49.20 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib