Mälu MicroMemory SO-DIMM 2GB 800MHZ SO-DIMM, SO-DIMM Module
Tootekood: MMA1067/2GB GTIN: 5704327682257
Pakkumised
24,40 € | |||
28,36 € | |||
31,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMA1067/2GB |
| Tüüp | DDR2 SDRAM |
| Maht | 2GB |
| Kiirus (MHz) | DDR2-800MHz (PC2-6400) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 24.40 |
| Max. hind | 48.10 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib