Kõvaketas HP 300Gb 3G SAS 10K SFF DP ENT G5/G6 HDD
Tootekood: 493083-001 GTIN: 883436083010
Eripakkumised
Pakkumised
254,50 € | |||
258,35 € | |||
266,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 493083-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 236.80 |
| Max. hind | 266.65 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib