Kõvaketas HP 36GB 2.5" SAS SFF 3G Simple Port Hot Plug 10K Hard Drive
Tootekood: 376596-001 GTIN: 5704327734529
Eripakkumised
Pakkumised
250,91 € | |||
252,10 € −0,35 € | |||
260,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 376596-001 |
| Maht | 36GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 238.80 |
| Max. hind | 262.30 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib