Kõvaketas HP 450GB 12G SAS 15K SFF SC Enterprise HDD, 2.5"
Tootekood: 759210-B21 GTIN: 888182552100
Eripakkumised
Pakkumised
310,50 € | |||
331,95 € | |||
341,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 759210-B21 |
| Maht | 450GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 283.90 |
| Max. hind | 341.41 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib