Mälu OWC SO-DIMM SO-DIMM 8GB 1066MHz CL7 Apple Qualified
Tootekood: OWC8566DDR3S8GB GTIN: 794504325454
Eripakkumised
Pakkumised
172,40 € | |||
179,50 € | |||
190,25 € −0,10 € | |||
197,43 € | |||
205,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | OWC8566DDR3S8GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1066MHz (PC3-8500) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 7 |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 172.40 |
| Max. hind | 205.90 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib