Kõvaketas Lenovo 900GB 10K 6GBPS SAS 2.5 inch G3HS HDD
Tootekood: 00AJ071 GTIN: 883436475358
Pakkumised
320,80 € | |||
330,03 € | |||
336,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00AJ071 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 309.10 |
| Max. hind | 336.41 |
| Toode lisatud | 2017-02-19 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib