Mälu MicroMemory DDR3L 8GB - 8GB 1333MHz ECC Memory module (MMH9690/8GB)
Tootekood: MMH9690/8GB GTIN: 5711045181603
Eripakkumised
Pakkumised
66,30 € | |||
87,64 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMH9690/8GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1333MHz (PC3-10600) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 66.30 |
| Max. hind | 88.90 |
| Toode lisatud | 2017-06-13 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib