5 kommentaari

Smartech Shop

Aadress
Kärberi 20, Tallinn, 13919
Üldtelefon:
6 444 045
E-post:
info@smartech.ee
Kodulehekülg:
http://www.smartech.ee
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
66498
Toode Laoseis Hind  

+ID Smart Card Reader black, BLISTER

Tootekood: 4748001003724

1-3 p 13,50 € Poodi Info

+ID Smart Card Reader white, BLISTER

Tootekood: 4748001003731

1-3 p 13,50 € Poodi Info

1 rechargeable battery included: 1800mAh (built in), Bluetooth 2.1+ EDR, MP3, Micro SD, FM Radio,Band 80 ~ 20000 Hz, Main speakers: 2 x 2 "tweeter,built in Subowoofer,The power of the set: 15W RMS Subwoofer:2OHM. Remote control,3.5mm jack,USB cable

Tootekood: OV-SOUNDBEAT-2.0

1-3 p 21,00 € Poodi Info

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Tootekood: GLC-LH-SMD=

1-3 p 472,90 € Poodi Info

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Tootekood: GLC-SX-MMD=

1-3 p 242,10 € Poodi Info

100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a

Tootekood: VC-202A

1-3 p 88,90 € Poodi Info

1080P full HD 2.0Mega auto focus webcam with USB2.0 connector, 360 degree rotary view scope, built in MIC, IC Sunplus2281, Sensor OV2735

Tootekood: CNS-CWC5

1-3 p 47,50 € Poodi Info

10GBASE-LR SFP Module

Tootekood: SFP-10G-LR=

1-3 p 1 750,20 € Poodi Info

10GBASE-SR SFP Module

Tootekood: SFP-10G-SR=

1-3 p 485,10 € Poodi Info

10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

Tootekood: SFP-10G-SR-S=

1-3 p 347,70 € Poodi Info

120 mm case ventilation fan, manual speed control Twister cooling series, low-noise Profile, 100.000 hours MTBF, 3 pin Enermax

Tootekood: UCTB12P

1-3 p 15,90 € Poodi Info

120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2.5in Hot-plug Drive,13G,CusKit (openbox)

Tootekood: 400-AEIC/S1

1-3 p 229,10 € Poodi Info

12W USB Power Adapter, Model A1401

Tootekood: MD836ZM/A

1-3 p 21,80 € Poodi Info

150K Colour (CMY) Return Program Imaging Kit (CS72x, CX725)

Tootekood: 74C0ZV0

1-3 p 239,10 € Poodi Info

1517L and 1717L Magnetic Stripe Reader, Black

Tootekood: E500356

1-3 p 78,20 € Poodi Info

1717L 17-inch LCD (LED Backlight) Desktop, VGA video interface, iTouch, USB AND RS232 touch controller interface, Zero-bezel, Anti-Glare, Black

Tootekood: E017030

1-3 p 687,90 € Poodi Info

1990L, 19 LED, Open Frame, HDMI, VGA, Display Port, IntelliTouch, USB AND RS232 touch controller interface, Worldwide-version, Clear, No power brick

Tootekood: E328497

1-3 p 577,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET DUAL DRIVER BT IN-EAR/E1004BA-GRAY

Tootekood: E1004BA-GRAY

1-3 p 142,70 € Poodi Info

1MORE HEADSET DUAL DRIVER IN-EAR/E1017-BLACK

Tootekood: E1017-BLACK

1-3 p 64,20 € Poodi Info

1MORE HEADSET IBFREE SPORT BT IN-EAR/E1018BT-BLUE

Tootekood: E1018BT-BLUE

1-3 p 45,20 € Poodi Info

1MORE HEADSET IBFREE SPORT BT IN-EAR/E1018BT-GREEN

Tootekood: E1018BT-GREEN

1-3 p 44,90 € Poodi Info

1MORE HEADSET IBFREE SPORT BT IN-EAR/E1018BT-RED

Tootekood: E1018BT-RED

1-3 p 44,90 € Poodi Info

1MORE HEADSET MK801 OVER-EAR/MK801-RED

Tootekood: MK801-RED

1-3 p 61,60 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON CLASSIC IN-EAR/E1003-ROSE GOLD

Tootekood: E1003-ROSEGOLD

1-3 p 24,30 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON CLASSIC IN-EAR/E1003-SPACE GRAY

Tootekood: E1003-SPACEGRAY

1-3 p 24,30 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON EARBUD/EO320-SPACE GRAY

Tootekood: EO320-SPACEGRAY

1-3 p 32,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON FIT BT IN-EAR/E1028BT-GRAY

Tootekood: E1028BT-GRAY

1-3 p 35,50 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON FIT IN-EAR/E1009-BLUE

Tootekood: E1009-BLUE

1-3 p 19,50 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON FIT IN-EAR/E1009-GRAY

Tootekood: E1009-GRAY

1-3 p 19,50 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON FIT IN-EAR/E1009-SILVER

Tootekood: E1009-SILVER

1-3 p 19,50 € Poodi Info

1MORE HEADSET PISTON IN-EAR/1M301-BLACK

Tootekood: 1M301-BLACK

1-3 p 32,70 € Poodi Info

1MORE HEADSET QUAD DRIVER IN-EAR/E1010-GRAY

Tootekood: E1010-GRAY

1-3 p 210,50 € Poodi Info

1MORE HEADSET SPEARHEAD VR BT IN-EAR/E1020BT-BLACK

Tootekood: E1020BT-BLACK

1-3 p 100,90 € Poodi Info

1MORE HEADSET SPEARHEAD VR OVER-EAR/H1005-BLACK

Tootekood: H1005-BLACK

1-3 p 126,20 € Poodi Info

1MORE HEADSET SPEARHEAD VRX GAMING/H1006-BLACK

Tootekood: H1006-BLACK

1-3 p 247,70 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH BT IN-EAR/E1024BT-BLACK

Tootekood: E1024BT-BLACK

1-3 p 49,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH BT IN-EAR/E1024BT-GOLD

Tootekood: E1024BT-GOLD

1-3 p 49,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH BT IN-EAR/E1024BT-GREEN

Tootekood: E1024BT-GREEN

1-3 p 49,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH BT IN-EAR/E1024BT-PINK

Tootekood: E1024BT-PINK

1-3 p 49,10 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH IN-EAR/E1025-BLACK

Tootekood: E1025-BLACK

1-3 p 35,00 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH IN-EAR/E1025-GOLD

Tootekood: E1025-GOLD

1-3 p 35,00 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH IN-EAR/E1025-GREEN

Tootekood: E1025-GREEN

1-3 p 35,00 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH IN-EAR/E1025-PINK

Tootekood: E1025-PINK

1-3 p 35,00 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH TRUE IN-EAR/E1026BT-BLACK

Tootekood: E1026BT-BLACK

1-3 p 86,70 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH TRUE IN-EAR/E1026BT-I-GOLD

Tootekood: E1026BT-I-GOLD

1-3 p 85,80 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH TRUE IN-EAR/E1026BT-I-GREEN

Tootekood: E1026BT-I-GREEN

1-3 p 85,80 € Poodi Info

1MORE HEADSET STYLISH TRUE IN-EAR/E1026BT-I-PINK

Tootekood: E1026BT-I-PINK

1-3 p 85,80 € Poodi Info

1MORE HEADSET TRIPE DRIVER BT IN-EAR/E1001BT-GRAY

Tootekood: E1001BT-GRAY

1-3 p 167,30 € Poodi Info

1MORE HEADSET TRIPLE DRIVER IN-EAR/E1001-GOLD

Tootekood: E1001-GOLD

1-3 p 113,60 € Poodi Info

1MORE HEADSET TRIPLE DRIVER IN-EAR/E1001-SILVER

Tootekood: E1001-SILVER

1-3 p 113,60 € Poodi Info

1MORE HEADSET TRIPLE DRIVER OVER-EAR/H1707-SILVER

Tootekood: H1707-SILVER

1-3 p 247,70 € Poodi Info

1TB 7.2K RPM SATA 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug Hard Drive, 3.5in HYB CARR, CK

Tootekood: 400-ATJE

1-3 p 391,90 € Poodi Info

2,5 AND quot; HDD protection box for 2 HDD, blue Logilink

Tootekood: UA0132

1-3 p 5,60 € Poodi Info

2.0 speakers SVEN SPS-575, black, USB, power output 2x3W (RMS)

Tootekood: SPS-575

1-3 p 14,70 € Poodi Info

2.4 GHz Loco MIMO, airMAX

Tootekood: LOCOM2(EU)

1-3 p 50,40 € Poodi Info

2.4Ghz laser wireless presenter, red laser indicator, LCD display timer, Black

Tootekood: CNS-CP03

1-3 p 52,30 € Poodi Info

2.4GHZ wireless combo-set, keyboard 105 keys, chocolate key caps, RU layout (black); mouse adjustable DPI 800-1200-1600, 3 buttons (black)

Tootekood: CNS-HSETW3-RU

1-3 p 26,40 € Poodi Info

2.4GHZ wireless keyboard, 104 keys, slim design, chocolate key caps, LT layout (Black)

Tootekood: CNS-HKBW2-LT

1-3 p 20,00 € Poodi Info

2.4Ghz wireless mice, 4 buttons, DPI 800/1200/1600, dark gray pearl glossy

Tootekood: CNE-CMSW03DG

1-3 p 14,30 € Poodi Info

2.4Ghz wireless mice, 4 buttons, DPI 800/1200/1600, rubber coating black

Tootekood: CNE-CMSW03B

1-3 p 14,30 € Poodi Info

2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Black pearl glossy

Tootekood: CNS-CMSW01B

1-3 p 13,60 € Poodi Info

2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Blue Gray pearl glossy

Tootekood: CNS-CMSW01BL

1-3 p 13,60 € Poodi Info

20 cm Stoneline Glass lid with stainless steel rim, dia 20cm, Transparent

1-3 p 9,60 € Poodi Info

2201L 22-inch wide LCD(LED Backlight) Desktop, VGA AND DVI video interface, PCAP, Multi-touch, USB touch controller interface, Clear, Black

Tootekood: E497002

1-3 p 677,80 € Poodi Info

220V Power Cord - 1.8m, C13 socket

Tootekood: CABLE-703

1-3 p 5,30 € Poodi Info

220V Power Cord - 1.8m, C5 socket (Its for a notebook adapters)

Tootekood: CABLE-712

1-3 p 5,20 € Poodi Info

24\" HD LED TV E-Star LEDTV24D2T2

Tootekood: LEDTV24D2T2

1-3 p 138,10 € Poodi Info

26-42 Fixed Wall Mount. Weight capacity 60 kg.

Tootekood: LWB1

1-3 p 24,50 € Poodi Info

26”-40” Portrait Wall Mount

Tootekood: LWB2

1-3 p 33,60 € Poodi Info

26”-55” Adjustable Ceiling Mount. Weight capacity 60 kg

Tootekood: CMS21

1-3 p 161,80 € Poodi Info

27 FLAT WIDE MONITOR

Tootekood: 273V7QDSB

1-3 p 138,80 € Poodi Info

290SFF G1 i3-8100 500/4GB/DVD/W10P 3ZD68EA

Tootekood: 3ZD68EA

5-9 p 463,20 € Poodi Info

2k Ultra full HD 3.2Mega webcam with USB2.0 connector, buit-in MIC, Manual focus, IC SN5262, Sensor Aptina 0330.

Tootekood: CNS-CWC6

1-3 p 57,00 € Poodi Info

3 in 1 Slow Cooker Morphy richards Supreme Precision 461007 Stainless steel/Black, 800 W, 6.5 L

1-3 p 89,20 € Poodi Info

3 Line IP Phone with Display and PC Port

Tootekood: SPA303-G2

1-3 p 70,50 € Poodi Info

3,5 AND quot; HDD protection box for 1 HDD, blue Logilink

Tootekood: UA0133

1-3 p 5,60 € Poodi Info

30W USB-C Power Adapter

Tootekood: MR2A2ZM/A

1-3 p 54,20 € Poodi Info

32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones

Tootekood: SPA500S

1-3 p 71,00 € Poodi Info

320-15ISK i3-6006U 15.6 4GB HDD: 1TB W10

Tootekood: 80XH01WVPB

5-9 p 379,00 € Poodi Info

32GB ODD3 TYP C BLUE USB 3.0 GOODRAM

Tootekood: ODD3-0320B0R11

1-3 p 12,40 € Poodi Info

32\" HD Smart TV Panasonic TX-32FS400E

Tootekood: TX-32FS400E

1-3 p 274,60 € Poodi Info

330-15ARR Ryzen 3 2200U 15.6 4/SSD256GB/W10

Tootekood: 81D2009DPB

5-9 p 416,90 € Poodi Info

330-15ARR Ryzen5 2500U 15.6 R540 2GB 8GB SSD256 W10

Tootekood: 81D200DRPB

5-9 p 499,80 € Poodi Info

330-15IKB i3-8130U 15.6 R530 2GB 4GB HDD: 1TB W10

Tootekood: 81DE01U2PB

5-9 p 450,70 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei MATE 20 LITE

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei P SMART

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei P20

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei P20 LITE

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei P30

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei P30 Lite

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y5 2019

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y6 2018 / Y6 PRIME 2018

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y6 2019

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y7 2018 / Y7 PRIME 2018

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y7 2019

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Huawei Y9 2019

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Iphone 11 2019 ( 6.1" )

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Iphone 11 PRO 2019 ( 5.8" )

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Iphone 11 PRO MAX 2019 ( 6.5" )

5-9 p 11,88 € Poodi Info

360 Full Cover case PC + TPU for Iphone 5 / 5S / SE

5-9 p 11,88 € Poodi Info