Informatsioon Hinnavaatlus.ee paneeli kohta

Registreerimine kasutajaks siit
Sisselogimine paneeli siit

Teemaarendus HV foorumis siin

Kuidas Hinnavaatlus.ee paneel toimib?

Ettevõtetele on üha olulisem teada, mida tarbijad arvavad, mis vajadused neil on ja kuidas nad ise arendaksid tooteid ja teenuseid. Hinnavaatlus.ee paneeli liikmena saad osaleda aktuaalsetes online-uuringutes ning seeläbi saate võimaluse mõjutada ettevõtete otsuseid muuhulgas meedia, toodete ja teenuste ning turunduse valdkonnas. Pääsete seega arendama ettevõtete tooteid ja teenuseid sulle meeldivas suunas. 
Uuringutes osalemine toimub läbi online-küsitluste, vastavad lingid saadetakse e-postiga. Klikkides e-kirjas olevat linki suunatakse teid küsimustiku algusesse. Võite vastata küsimustikule, just siis kui sulle kõige paremini sobib, Hinnavaatlus.ee paneeli liikmelisus ei kohusta sind osalema üheski uuringus.

Tasustamine
Iga kord, kui vastate küsimustikule, saate selle eest hüvitist. Hüvitise suurus sõltub küsimustiku pikkusest. Hüvitis ühe küsimustiku eest on olenevalt küsimustiku pikkusest 0,50 € kuni 2,00 €. Valida saab kas PayPal valuuta või Hinnavaatluse krediidi. Kui logite sisse oma kasutajakontole, näete kui palju olete saanud hüvitist ja saate värskendada ka oma profiili.
NB! Kui oled valinud väljamakse tüübiks HV-krediidi, siis selle saamiseks tuleks paneeli registreerumisel kasutada HV kasutaja e-maili.

Turvalisus
Sinu kasutajakonto andmed on täiesti konfidentsiaalsed ja neid ei edastata uuringute tellijatele või muudele kolmandatele osapooltele. Hinnavaatlus.ee paneelis säilivad sinu kasutajakonto andmed seni, kuni otsustad paneelist lahkuda.  Sul on võimalus vaadata ja muuta oma andmeid logides sisse oma isiklikule kasutajakontole. Küsimustiku vastused edastatakse alati anonüümsena, vastuseid ei salvestata koos isikliku informatsiooniga ning küsimustiku tellijal ei ole võimalik seostada vastuseid sinu isikuga.

Kui soovite lisateavet turvalisuse kohta, saatke e-kiri aadressile membersupport@cint.com
Vaata ka Cint privaatsuseekirja: http://www.cint.com/panelist-privacy-policy/estonian.html

Paneelist lahkumine
Hinnavaatlus.ee paneeli liikmelisus on täiesti vabatahtlik. Te saate igal ajal lahkuda paneelist ja kustutada oma isikuandmed süsteemist. Sul ei ole kohustust vastata uuringutele, vaid sa võid alati kutse saabumisel ise otsustada kas osaled või mitte.
Kui soovite paneelist lahkuda, logige sisse oma kasutajakontole ja valige „Lahku paneelist“.

Küsimused ja vastused

Kuidas ma saan Hinnavaatlus.ee paneeli liikmeks?
Liitu paneeliga täites ära liitumisankeedi. Liitumine on tasuta ja saate igal ajal paneelist lahkuda.

Olen unustanud oma kasutajanime ja/või salasõna. Mida ma teen?
Saada vastavasisuline e-kiri aadressile membersupport@cint.com, ning saad e-posti teel omale uue kasutajanime või salasõna.

Kus ma saan uuendada oma isikuandmeid?
Logi sisse isiklikule kasutajakontole. Isikuandmeid saad värskendada ka küsimustike lõpus. Mida rohkem teavet meil sinu kohta on seda rohkem uuringuid me sulle saata saame. Kui soovite muuta e-posti aadressi, kuhu saadetakse kutseid küsitlustele siis saatke vastavassiuline e-kiri aadressile  membersupport@cint.com.

Kust ma näen, kui palju ma olen saanud hüvitist?
Vastav info on kättesaadav sinu kasutajakontol.

Kui palju saan hüvitist küsitlustes osalemise eest?
Hüvitise suurus sõltub küsitluse pikkusest. Keskmiselt on hüvitis 0,50 - 2,00 € vahel uuringu kohta.
Hüvitis kantakse teie kasutajakontole ja on seal nähtav mõne päeva jooksul peale uuringus osalemist.

Kuidas ma saan kasutada oma teenitud hüvitist?
PayPal virtuaalset valuutat saab kasutada paljudes välismaa internetikeskkondades maksevahendina, väljamakse toimub alates 5 EUR-ist. Vaata ka lisainfot:  https://www.paypal.com/ee/

HV-krediiti saab kasutada HV ärifoorumi teemade tegemiseks ja/või tasuliste teenuste tellimiseks. 
Kui olete jõudnud 2 EUR-ni, võid oma teenitud raha välja võtta, vajutades all olevat nuppu ”Värskenda”.
Raha kantakse teie Hinnavaatluse kasutaja online kontole virtuaalse HV-krediidi näol (1 EUR = 15 HV-krediit) iga järgmise kuu alguses. 
Vaata ka lisainfot: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=481149

Mitu kutset uuringutele mulle saadetakse?
Hinnavaatlus.ee paneelis saadetakse sulle keskmiselt paar kutset kuus. Suurima kutsete arvu saate ise määrata oma kasutajakontol.

Kas ja kuidas on minu isikuandmed kaitstud?
Sinu kasutajakonto andmed on täiesti konfidentsiaalsed ja neid ei edastata uuringute tellijatele või muudele kolmandatele osapooltele. Hinnavaatlus.ee paneelis säilivad sinu kasutajakonto andmed seni, kuni otsustad paneelist lahkuda. Sul on võimalus vaadata ja muuta oma andmeid logides sisse oma isiklikule kasutajakontole. Küsimustiku vastused edastatakse alati anonüümsena, vastuseid ei salvestata koos isikliku informatsiooniga ning küsimustiku tellijal ei ole võimalik seostada vastuseid sinu isikuga.
NB! Oma kasutajanime ja salasõna ärge kunagi andke kellelegi.

Püüan vastata küsimustikule, kuid kuid ma saan teate, et uuringul on juba piisavalt vastuseid. Mida see tähendab?
Kõigil paneeli liikmetel ei ole alati aega ja võimalust reageerida uuringukutsetele, seetõttu saadetakse alati kutseid rohkem, kui on vajalik vastuste arv. Kui piisav arv inimesi on vastanud, sulgub küsitlus automaatselt.

Miks ma saan mõnikord vastata ainult mõnele küsimusele?
Mõned uuringud on ette nähtud ainult teatud sihtgruppidele. Sellisel juhul on küsimustiku alguses mõned täiendavad küsimused, mille abil tehakse kindlaks kas sa kuulud nõutavasse sihtgruppi. Kui sa ei kuulu nõutavasse sihtgruppi lõpeb küsimustik koheselt.

Kontakt
Kui teil on küsimusi, saatke e-kiri aadressile membersupport@cint.com

CINT privaatsuseeskiri http://www.cint.com/panelist-privacy-policy/estonian.html

Registreerimine kasutajaks siit

Sisselogimine paneeli siit