Kodumasinad kommentaarid

Anna tooli
October 4, 2023 • 6:52 AM

Sai tellitud pesumasin mis oli laos olemas. 30h hiljem toodi toode tuppa ning viidi vana minema. 5+.

Tanel
April 21, 2022 • 1:23 PM

Positiivne ostukogemus, toode tarniti päev varem kohale.

angel
July 31, 2021 • 10:02 PM

Oli vaja üks kodutehnika seade osta. Leidsin, et kohapeal on olemas ja hea hinnaga kadaka teel asuvas poes. Ja pean tõdema, et nii nostalgilist ja viletsat teenindust pole ammu kohanud üheski poes. Oleks nagu ajamasinaga tagasi nõuka aega läinud. Müügi salongis olev meesterahvas oli väga ebameeldiv ja kärsitu suhtumisega. Sisuliselt viskas kauba oma tõste vahendi peale ja andis kätte lausega mille sisu oli "võtke, mul pole aega sinuga tegeleda". Ehk siis raha käes, jalaga pikki kanni ja kasi siit minema. Vähemalt toode seni töötab ja selle koha pealt nuriseda ei saa. Hea seegi. Aga teenindus oli küll alla arvestust.

Hardi
November 26, 2020 • 6:07 PM

Ostsin tolmuimeja, hind soodne ja kuigi esialgne tarne lubati esmaspäevaks, oli aparaat napilt 24h hiljem juba maja ees. Väga kiire ja viisakas teenindus.

jaanjaapan
November 4, 2019 • 7:00 PM

Sai külmik soetatud Viimsi poest. Viimane mis järel oli, oligi see, mis väljas näitamiseks oli. Ostsime selle Boschi: https://www.hinnavaatlus.ee/1057446/bosch-kgv39ul30/ - kõige soodsam hind. + Pealekauba sai veel 9.90€ alet. Seega hind oli parim. Müüja poes oli selline mitte kõige jutukam müügimehe tüüpi sell, kuid siiski väga ladna vana, sest tegi 390€-ga. Transport oli järgmise päeva õhtul. See oli kõige jubedam osa, sest transa-mees oli eriti kuri sell. Kõigepealt tagurdas kaubikuga ca 3-4m muru peale, pea-aegu vastu naabrimehe sauna seina ja paras jälg vajus ka muru sisse, kuna maa on vihmaga pehmeks läinud. Selle asemel, et vabandada pistis röökima, et meil pole aed valgustatud nii, et näeks + tagurdada liiga kitsas (sõitis peeglid elupuupõõsas) ja EI NÄINUD MIDAGI!, aga TAGURDAS IKKA EDASI!!! Siis kui näha pole midagi, ei tohi tagurdada lihtsalt tunde järgi, lootes, et ei lähe kuhugi vastu! Kärutas siis külmiku oma kaherattalise peal (kusjuures hiljem avastasin külmiku pakendilt sellise transport-riista pildi ja KRIIPS PEALE TÕMMATUD... järeldasin, siis, et sellise asjaga ei oleks tohtinud siis selliseid külmikuid liigutada? - ise ronis veel astmeid mööda üles elektri jõul see 2 kummist rattaga tõstuk. Kas köögini saab ka transportida? - saab ikka - 5€, ja palju on lahti pakkimine ja prügi ära viimine? lahtipakkimine 15+5 prügi viimine. Ok too siis kõigepealt kööki, tule, siis KÄRATAS - RAHA ETTE! Kurtis, et tal on olnud nii palju kaebusi ja mõned kliendid kogemata juhtunud kriimude ja täkete tegemise eest kuhugi on nõudnud sadu eurosi, et inimesed on NII NAHHAALSED ja TÖÖ VÄGA RASKE. Eks inimesed ju peegeldavad ikka sind ennast. Pole mõtet vastu loota inimeste lahkust kui ise nii kärkiv, kuri, nahhaalne, süüdistav, väga rahaahne, kõva häälega võõras kodus endast vanemate inimeste peale karjub, et nod julgesid kritiseerida tema murule sõitmist ja raha ette küsimist, enne kui liigutama hakkab ja üldist väga ebaviisakat hoiakut taunides. Hullud silmad peas, nagu laksu all. Teeb pikki tööpäevi nii vb, meie juures oli enne 8-t õhtul. TOP1 kõige kurjema transa-mehe eest, keda meie perest keegi kunagi siiamaani oli näinud - 2 tärni maha 5-st, 2 tärni parima hinna eest, 1 tärn suht kiire tarne eest - ca 24h. Uue toomine on 20€ ja vana viimine 15€ + uue kööki saamine 5€ - sulas kohapeal kodus kurja käru-mehe kätte. Õnneks ei tea veel kuidas garantiiga oleks lood, kuna külmik siiani töötab suurepäraselt!